„Ripple” arba kitaip vadinamas XRP, yra trečia pagal dydį kriptovaliuta pasaulyje. Finansinės institucijos ir likvidumo tiekėjai turi tendenciją išskaičiuoti savo finansus skaitmenine valiuta. „Ripple” tai vienintelė centralizuota kriptovaliuta pasaulyje, kuri tiesiogiai susijusi su bankų bendruomene. Kadangi tai vienintelė centralizuota kriptovaliuta, yra daug priežasčių, dėl kurių verta į ją investuoti.

Investavimas į „Ripple”

Bankai ir finansinės institucijos labiau vertina „Ripple” nei bet kurią kitą kriptovaliutą. Šio nepakartojamo bendradarbiavimo su bankais privalumas yra jų santykinis nepakantumas nuorodoms, susijusioms su kriptografiniais pinigais visame pasaulyje dėl jų organizacijų ir sąsajų su tokiomis pinigų institucijoms.

„Ripple” sandorio protokolas naudojamas įvairiems tikslams, tuo tarpu kriptovaliutoms, fiducinėms valiutoms ir informacijai perkelti/gauti. Šis protokolas gali valdyti didelius sandorius visame pasaulyje ir tai susiję su labai žemais mokesčiais. Globalios kriptovaliutų biržos, tokios kaip „Gemini”, „Coinbase” ir „Binance”, leidžia prekiauti „Ripple” (XRP), ko pasekmėje kiekvienas investuotojas gali rinktis šią kriptovaliutą kartu su kitais „blockchain” entuziastais.

Neabejojama, kad „Ripple” artimiausiomis dienomis augs. Neturi ir neturės esminės reikšmės su išoriniais rinkos drebėjimais bei kainų svyravimais. „Ripple” išsiskiria savo ypatingumu iš kitų kriptovaliutų, kadangi, turint omenyje sandorius, turi galingą rinkos kapitalizaciją ir išnaudoja konsensuso knygas. Priešingai nei kitos kriptovaliutos, pavyzdžiui, „Bitcoin”, „Litecoin” ir pan., „Ripple” greitai atlieka sandorius. Be to, „Ripple” siūlo pakankamai žemus atliekamo sandorio kaštus, todėl ji reikalingesnė komerciniams tikslams.

Kriptovaliutos pirkimas

Kriptovaliutą galima įsigyti kriptovaliutų keitykloje arba biržoje. Pasirinkus pirkimą biržoje investuotojas privalo susikurti savo paskyrą ir saugoti tokenus skaitmeninėje piniginėje, kuri iš karto prisegama prie paskyros. Taip pat galima pasinaudoti mokymo paketu su siūloma kriptovaliuta.

Skaitmeninės monetos laikomos internetinėje piniginėje – tai taip vadinama „karšto” tipo piniginė, prijungta prie tinklo. Lengva gauti priėjimą prie lėšų „karštoje piniginėje”, o ja naudojantis sandoriai yra paprastesni, tačiau visgi turi kelis trūkumus – jie lengvai nulaužiami, kadangi karšta piniginė pagal apibrėžimą yra prijungta prie tinklo. Paskutinės „Ransomware” programos atakos ir paskutinės didelių biržų nesėkmės turėtų pakankamai įspėti naujus vartotojus. Būtent dėl pavojingo nulaužimo rizikos verta karštoje piniginėje laikyti dalį savo tokenų, cirkuliuojančių internete ir realiame pasaulyje.

Nors nereikėtų didelių sumų kaupti savo karštoje piniginėje, svarbu pasidaryti atsarginę kopiją piniginės statuso atgavimo sekcijoje, kad taip būtų išvengta lėšų praradimo dėl klaidos. Su privačiu raktu kiekvienas turėtų be problemų sugrąžinti savo pinigines į pirminę stadiją.

Kai nuosava valiuta laikoma įrenginyje be prijungimo prie tinklo, tada tai vadinama „šalta pinigine”. Tiems, kurie ieško saugiausios valiutų laikymo formos, tuomet šis sprendimas yra pats geriausias, kadangi tokia piniginė nėra prijungta prie interneto. Šaltos piniginės yra labiausiai tinkamos ilgalaikiams investoriams, kuriems reikia turėti priėjimą prie savo monetų per daug mėnesių arba metų. Jeigu elgiamasi pagal instrukciją ir laikomasi visų galimų saugumo priemonių (pvz.: pašaliniams asmenims nedalijama priėjimo prie piniginės), šaltos piniginės yra saugiausia kriptovaliutų saugojimo forma.

Kaip pasirinkti tinkamiausią kriptovaliutų saugojimo būdą? Reikia apsvarstyti saugojimo patogumą, mobilumą ir apsaugą. Geriausias sprendimas būtų nedideles sumas laikyti prisijungus internete, o visas likusias lėšas saugoti neprijungtoje piniginėje, kuri iš esmės yra saugesniu saugojimo pasirinkimu. Tad apsipirkinėjant arba sesijų dienomis naudojama karšta piniginė, prie kurios lengviau prieiti, o ilgalaikėms investicijoms ir lėšų kaupimui kriptovaliutoje naudoti neprijungtą šaltą piniginę.

Paketas pradedantiesiems – „Ripple” paketas

Mokymo paketas su kriptovaliuta skirtas pradedantiesiems investuotojams, trokštantiems pradėti savo nuotykį su skaitmeniniais aktyvais. Toks paketas susideda iš elektroninių knygų, internetinių seminarų ir mokymo medžiagos. Visa tai padeda įgauti pagrindinių žinių apie kriptovaliutas, tačiau tai ne viskas. „Ripple” pakete visiškai nemokamai gauname pasirinktos kriptovaliutos vienetų priedus. Tokie coinai arba tokenai saugojami skaitmeninės piniginės privačioje paskyroje, prie kurios gauname priėjimą įsigiję mokymus. Visa tai užtikrina speciali kortelė su kodu, ant kurios randame prisijungimo prie anksčiau minėtos paskyros vardą ir slaptažodį. Paketai su kriptovaliutomis yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, užtikrinantis reikiamą mokymo medžiagą bei saugų būdą saugoti kriptovaliutas.

 

Mokslas ir investavimas – „Ripple” paketas

„Ripple” paketas tai naujoviškas mokymo medžiagos rinkinys. Nors tokio tipo produktai yra vis labiau populiarūs ir siūlo įvairių rūšių kriptovaliutas, bet visgi „Ripple” džiaugiasi didžiausiu populiarumu tarp pradedančiųjų investuotojų.

„Ripple” paketas tai veiksmingas būdas, jungiantis teorijos mokslą su praktika – investavimu. Čia sukaupta tokia medžiaga, kad net ir tie asmenys, kurie anksčiau negirdėjo apie kriptovaliutas, galėtų plėsti savo žinias. Be teorinės dalies „Ripple” mokymo paketas praktiškai leidžia mokytis kaip investuotojui, turinčiam savo pirmus „Ripple” tokenus.

Kaip gauti priėjimą prie paketo? Tereikia susisiekti ir užsisakyti aukščiau minėtą mokymo paketą su kriptovaliuta. Sudėję užsakymą gausite patvirtinantį el. laišką, kuriame sužinosite, kaip parsisiųsti mokymo medžiagą. Taip pat tradiciniu paštu Jums bus atsiųstas siuntinukas, kuriame rasite „Ripple” kortelę. Ją reikia laikyti saugioje vietoje. Nepaisant to, kad kriptovaliutos vienetus gausite nemokamai, verta jais rūpintis taip lyg saugotume aukso luitą arba banknotus.

Paprastas saugojimas – „Ripple” kortelė

„Ripple” kortelė tai dokumentas, kuris patvirtina kriptovaliutos premijinių vienetų nuosavybę. Jis veikia analoginiu būdu, kaip ir tradicinės kortelės, kurioms taikomas reguliavimas susijęs su apyvarta. Viso to dėka „Ripple” kortelė užtikrina legalų ir patikimą būdą saugoti kriptovaliutas. Pateiktas vartotojo vardas ir slaptažodis leidžia prisijungti prie skaitmeninės piniginės, kurioje laikoma premijinė kriptovaliuta. Šiuo būdu turime lengvą priėjimą prie savo „Ripple” iš bet kurio pasaulio kampelio.

Prisijungimui reikalingi duomenys randasi tik fiziniame dokumente, kas saugoja mus nuo programišių atakos, įsilaužimų į sąskaitą ir kriptovaliutos vagysčių. Norint užtikrinti saugumą, reikia gerai paslėpti savo kortelę ir naudotis tik tada, kai norime persiųsti nemokamus „Ripple” vienetus. Kriptovaliuta gauta apyvarta yra labai paprasta. Tereikia susisiekti telefonu ir pranešti savo pageidavimą parduoti, o taip pat patvirtinti asmens duomenis, pateikiant savo slaptažodį ir prisijungimo vardą.

„Ripple” paketas susilaukė puikių atsiliepimų, jog tai puikus būdas investuoti pradedantiesiems, kadangi užtikrina reikiamų žinių apie investavimą į kriptovaliutas. Kiekvienas mokymo paketas turi nemokamą kriptovaliutą bei kortelę su priėjimo kodu. Su „Ripple” mokymo paketu galime pradėti savo nuotykius su saugiu ir prieinamu būdu investuoti.

Leave a comment