Ripple ehk XRP on maailma suuruselt kolmas krüptovaluuta. Finantsasutused ja likviidsuse pakkujad tavaliselt arveldavad oma rahaasjad selles digitaalses valuutas. Ripple on ainus tsentraliseeritud krüpto maailmas, mis on otseselt seotud pangandusringkonnaga. Kuna tegemist on ainsa tsentraliseeritud krüptovaluutaga, on põhjuseid, miks sellesse investeerida, palju.

Ripple -sse investeerimine

Pangad ja finantsasutused hindavad Ripple’i rohkem kui ühtki teist krüptovaluutat. Selle märkimisväärse koostöö eeliseks pankadega on nende suhteline vastumeelsus muuta krüptoraha suuniseid kogu maailmas nende organisatsiooni ja selliste rahaasutustega seotuse tõttu.

Ripple’i tehinguprotokolli kasutatakse erinevatel eesmärkidel, sealhulgas krüptovaluutade, fiat-valuutade ja teabe ülekandmiseks/vastuvõtmiseks. Selle protokolliga saab hallata suuri tehinguid kogu maailmas ja selle tasud on väga madalad. Globaalsed krüptovaluutabörsid nagu Gemini, Coinbase ja Binance võimaldavad kaubelda Ripple’iga (XRP), mis tähendab, et iga investor võib koos teiste plokiahela entusiastidega selle krüptovaluuta järele jõuda.

Pole kahtlust, et Ripple kasvab ka järgmistel päevadel. See ei ole ega ole üldiselt seotud välisturu šokkide ja hindade volatiilsusega. Ripple teeb teiste krüptovaluutade suhtes erandiks see, et sellel on tohutu turukapitalisatsioon ja ta kasutab kauplemisel konsensusraamatuid. Erinevalt teistest krüptovaluutadest nagu Bitcoin, Litecoin jne on Ripple’il ka kiire tehinguaeg. Lisaks sellele eelisele on Ripple’il suhteliselt madal tehingutasu, mis teeb sellest kauplemisel väga kasuliku krüptovaluuta.

Krüptovaluuta ost

Krüptovaluutat saab osta muuhulgas krüptovahetuspunktis või börsil. Börsil ostmine tähendab, et investor peab looma konto ja hoidma märgid oma kontole määratud digitaalsesse rahakotti. Koolituspaketi saad kasutada ka krüptorahaga.

E-münte hoitakse veebi- ja mobiilirahakotis – need on “kuumad” tüüpi rahakotid ehk võrku ühendatud rahakotid. “Kuuma rahakotiga” on rahale lihtne juurde pääseda ja nende abil tehtud tehingud on lihtsustatud, kuid mitte ilma puudusteta: neid saab hõlpsasti häkkida, kuna kuum rahakott on oma olemuselt võrgus. Hiljutised lunavararünnakud ja varasemad suuremad börsitõrked peaksid olema uutele kasutajatele piisavad punased lipud. Just häkkimisohu tõttu tasub kuuma rahakoti peal hoida vaid mõnda oma žetoonist, mis on kasutusel internetis või pärismaailmas.

Kuigi te ei tohiks hoida rahakotis suuri summasid, on oluline teha rahakoti taastamise jaotises varukoopiaid, et vältida vea tõttu raha kaotamist. Privaatvõtmega peaks igaüks saama hõlpsasti taastada oma rahakoti algse oleku.

Kui salvestate oma valuutat seadmesse täiesti võrguühenduseta, nimetatakse seda “külmaks rahakotiks”. Neile, kes otsivad kõige turvalisemat salvestusviisi, on see parim lahendus, kuna rahakott ei ole võrku ühendatud. Külmrahakotid sobivad kõige paremini ka pikaajalistele investoritele, kes ei vaja kuude või aastate jooksul ligipääsu oma müntidele. Kui järgite juhiseid ja võtate kasutusele kõikvõimalikud ettevaatusabinõud (nt hoidke oma rahakotti teest eemal), on külmad rahakotid kõige turvalisem krüptoraha hoidmise vorm.

Kuidas valida endale sobiv krüptoraha hoiustamisviis? Arvestada tuleks ladustamismugavuse, mobiilsuse ja turvalisusega. Parim panus on hoida väikest summat võrgus ja kogu ülejäänud raha oma võrguühenduseta rahakotis, mis on oma olemuselt turvalisem salvestusvõimalus. Seega kasutatakse ostude või päevakauplemise jaoks kuumi rahakotte, millele pääseb hõlpsalt ligi internetis, pikaajaliseks investeeringuks ja säästude krüptovaluutas hoidmiseks – külmad rahakotid, valuuta offline hoidmine.

Pakett alustajatele –  Pakett Ripple

Krüptorahaga koolituspakett on komplekt, mis on pühendatud algajatele investoritele, kes soovivad alustada oma seiklust digitaalsete varadega. Selline pakett koosneb e-raamatutest, veebiseminaridest ja õppematerjalidest, mis võimaldavad omandada algteadmisi krüptorahade kohta. Kuid see pole veel lõpp. Ripple paketis saame tasuta ka valitud krüptovaluuta boonusühikuid. Selliseid münte või žetoone hoitakse privaatses virtuaalse rahakoti kontol, millele saame juurdepääsu koos koolituse ostmisega. Selle tagab spetsiaalne koodiga kaart, mis hakkab sisaldama ülalmainitud konto sisselogimist ja parooli. Krüptovaluutapaketid on seega suurepärane võimalus algajatele, sest need pakuvad õppematerjale ja turvalise viisi krüptovaluutade hoidmiseks.

 

Õppimine ja investeerimine –  Pakett Ripple

Pakett Ripple on uuenduslik koolitusmaterjalide komplekt. Kuigi seda tüüpi tooted muutuvad üha populaarsemaks ja pakuvad mitut tüüpi krüptorahasid, on Ripple kõige populaarsem algajate investorite seas.

Pakett Ripple on tõhus viis siduda õppimisteooria praktilise investeerimisega. Materjalid on spetsiaalselt valitud selleks, et oma teadmisi saaksid täiendada ka need inimesed, kes pole varem krüptorahadest kuulnud. Ripple’i õppepakett võimaldab lisaks teoreetilisele osale treenida oma esimeste Ripple’i žetoonidega praktiliselt investorina.

Kuidas pääseda ligi paketile? Tuleb vaid telefonitsi ühendust võtta vihjeliiniga ja tellida eelmainitud õppepakett krüptorahaga. Peale tellimuse vormistamist saame kinnitusmeili, kust õpime õppematerjale alla laadima, samuti saame traditsioonilise postiga saadetud paki, mis sisaldab muuhulgas Ripple kaarti. Hoidke seda kaarti kindlas kohas. Vaatamata sellele, et me saame krüptoraha ühikuid tasuta, tasub nende eest hoolitseda nii, nagu hoolitseksime kullakangide või pangatähtede eest.

Lihtne hoiustamine – Ripple kaart

Ripple Kaart on dokument, mis kinnitab boonuskrüptovaluuta osakute omandiõigust. See toimib samamoodi nagu traditsioonilised sissepääsukaardid, mida reguleerib käive. Tänu sellele on Ripple Kaart täiesti legaalne ja turvaline viis krüptovaluutade hoidmiseks. See sisaldab sisselogimist ja parooli, mis võimaldavad logida sisse veebipõhisele e-rahakoti kontole, kus hoitakse tasuta boonusena saadud krüptoraha. Nii on meil lihtne juurdepääs meie Ripple’ile kõikjal maailmas.

Sisselogimiseks vajalikud andmed on ainult füüsilisel dokumendil, mis kaitseb meid häkkimisrünnakute, konto häkkimise ja krüptovaluutade varguste eest. Oma turvalisuse tagamiseks peate oma kaardi hästi peitma ja sirutama käe selle järgi alles siis, kui soovite meie tasuta Ripple üksusi üle kanda. Saadud krüptovaluutaga kauplemine on sama lihtne. Kõik, mida pead tegema, on võtma ühendust vihjeliiniga ja teavitada oma müügivalmidusest ning kinnitada oma andmed, sisestades sisselogimisparooli.

Ripple on teadaolevalt suurepärane viis anda algajatele investoritele piisavaid teadmisi krüptovaluutainvesteeringute kohta. Iga koolituspakett sisaldab tasuta krüptovaluutat ja juurdepääsukoodiga kaarti. Ripple koolituspaketiga saame alustada oma seiklust investeerimisega turvalisel ja ligipääsetaval viisil.

Leave a comment