Mokymo paketas su kriptovaliuta tai populiari mokymų įsigijimo forma. Pastaruoju metu susiduriama su atsiliepimu, kad toks mokymosi būdas apie investicijas yra tiesiog apgavystė. Kiek tame tiesos, o kiek ten konkurencijos veiklos?

Sąmoningi sprendimai

Infliacija tai lėta, bet pastovi jėga, kuri turi įtakos didesnėms daiktų kainoms ateityje, kas pasekmėje nuvertina grynųjų pinigų aktyvus. Investuojami pinigai laikui bėgant prisitaiko prie infliacijos, todėl jų vertė yra didesnė egzistuojant rinkoje.

Nuoseklus ir įžvalgus investuotojas gali užsibrėžti sau vis geresnius finansinius ir asmeninius tikslus. Nepriklausomai nuo to, ar taupoma naujam namui, studijoms arba, tiesiog, geram kavos aparatui, investavimas ir savo finansų stebėjimas sutiekia vertingų žinių apie tikslų užsibrėžimą. Tai lengvai pritaikoma kitiems gyvenimo aspektams.

Investavimas paremtas tyrimais arba žiniomis, gautomis mokslo keliu, gali būti nepaprastai vertingas. Pravartu būti informuotiems, o investavimas padeda nuosekliai stebėti ir galvoti apie aktualiausius įvykius. Geriausias investavimo būdas? Kuo anksčiau pinigus užinvestuosime, tuo daugiau turėsime galimybių vystytis. Šiandien investavimas pinigams duoda galimybę pasinaudoti įnašų procentu.

Pinigų investavimas gali privesti prie pamatuojamos naudos. Žinoma, su investavimu siejasi rizika. Investuojant biržoje galima kaupti pinigus įvairiose akcijose, tad jeigu viena nukrenta, kita gali pakilti. Kuo labiau paskirstyta piniginė, tuo didesnė apsauga nuo didelių kritimų.

„Ripple” paketas – produkto charakteristika

„Ripple” paketas priklauso mokymo paketų su kriptovaliuta grupei. Kaip daugumos premijinių atvejų, kriptovaliutos prisegimas prie mokymo turi tikslą paskatinti pirkti medžiagą bei išsiskirti iš didėjančios konkurencijos. Mokymo  pakete su kriptovaliuta klientai gauna ne tik priėjimą prie tipinių kursų, straipsnių, internetinių seminarų ar analizių, bet ir tam tikros vertės kriptovaliutos tokenus. Nemokamos kriptovaliutos dėka per kursus sukauptas žinias apie investavimą galima panaudoti praktikoje, o tokenus paversti grynaisiais pinigais, kai pats investuotojas visa tai priima kaip tinkamiausią investicijos sprendimą.

Didelė investicinių paketų su kriptovaliuta dalis nukreipta į pradedančiuosius investuotojus, dažniausiai tuos, kuriems tai yra pirma investicija į kriptovaliutą. Apmokymų užduotis yra išaiškinti investavimo procesą, investavimo į kriptovaliutą specifiką, perduoti analizių apie paskiras kriptovaliutas rezultatus nuo pačių pagrindų. Būtent dėmesys nukreiptas į pagrindus išskiria nuo kitų mokymo paketų su kriptovaliuta. Stacionarių mokymų arba nemokamai prieinamos medžiagos internete atveju, kriptografinėmis valiutomis užsiimantys specialistai labai dažnai silpnai arba iš viso nesirūpina nuosavų analizių prieinamumu kitiems, nepriklausantiems ekspertų komandai.

Pirkimas ir naudojimas

„Ripple” paketas tai tipiškas mokymo paketų su kriptovaliuta pavyzdys. Pristatoma mokymo medžiaga pasižymi aukšta kokybe ir plačiu investavimo į „Ripple” kriptovaliutą probleminių klausimų aprašymu. Užsisakius „Ripple” paketą vienas iš įdomesnių dalykų, yra toks, jog paketas keliauja dviem būdais – elektroniniu ir tradiciniu paštu. Visi prisijungimo prie mokymo platformos, mokymo medžiagos naudojimo ir mokslo apie investavimo pradžią duomenys siunčiami elektroniniu paštu, el. laiško pavidalu, kurio adresas nurodomas užsakymo pateikimo momentu. Priėmus laišką, laisvai ir be jokių apribojimų galima naudotis pasiūlytais kursais bei kita mokymo medžiaga.

Kita vertus priėjimą prie nemokamų kriptovaliutos „Ripple” tokenų galima gauti tik atsiėmus tradiciniu paštu atkeliavusį siuntinį. Jame yra „Ripple” kortelė su duomenimis, leidžiančiais peržiūrėti sukauptos kriptovaliutos vertę bei pasinaudoti instrukcija, kaip ją išsimokėti. „Ripple” tokenai saugomi tarpininko sąskaitoje, todėl kai kurso studentas dar tik mokosi investavimo pagrindų, užtikrinama tokenų apsauga. Kriptovaliutų pakeitimas grynaisiais pinigais vykdomas kontaktiniu telefonu. Įgudę investuotojai gali tai priimti kaip trūkumą, tačiau neabejotinai toks kriptovaliutų saugojimo būdas rekomenduojamas pradedantiesiems. Būna, kad taip saugoma kriptovaliuta yra saugi ir bet kuriuo metu vis dar ją galima išsimokėti, nejaučiant jokios baimės ją prarasti programišių atakos metu. Tai reiškia, kad toks kriptovaliutos saugojimo būdas yra idealus tiems asmenims, kurie pradeda gilintis į mokymus su visa investavimo pagrindų medžiaga.

„Ripple” paketas ir atsiliepimai internete

Tarp klientų ir specialistų sklaido atsiliepimai apie šį produktą. Kai kurie iš jų turbūt parašyti pašalinių gavėjų, nesupratusių paketo idėjos. Kiti gali būti tiesiog neapykantos prisotintomis žinutėmis, siunčiamomis automatiškai, kurių šaltinio reikėtų ieškoti konkurencingose įmonėse. Visgi reikėtų atkreipti dėmesį, kad dauguma žmonių, išbandžiusių paketą, teigiamai atsiliepia. Štai keletas iš jų:

•            Gavau mokymo medžiagą ir kriptovaliutą … galiu pradėti mokslą

Slapyvardis: Adolfas

•            Tarpininkas pavėluotai siunčia el. laiškus, bet neturiu užsiiminėti kriptovaliutų valdymu. Taip man patinka. Pats „Ripple” pateko į hossą, todėl netrukus parduosiu su pelnu.

 Slapyvardis: Lechas

 •           aš irgi turiu „Ripple” valiutą už kelis šimtus ir gavau „Ripple” kortelę, atsiliepė tarpininkas ir siūlė kažkokius priedus bet laukiu kas bus toliau su mano kriptovaliuta.

Slapyvardis: Zosimas

 •           tai nėra jau toks inovatyvus sprendimas, nes panašius paketus esu matęs, bet negaliu nesutikti su jo veiksmingumu. Nusipirksi elektronines knygas ir gausi kriptovaliutą –  kažkas duoda kažko daugiau?

Slapyvardis: Matas

 •           kažkas šneka, kad startinis paketas tai apgaulė… Vienose valstybėse yra kuponai, kitose sertifikatai, mes turime priėjimo korteles ir tai visai normalu, reikia paskaityt! žmonės, kai viską perskaitysite internetuose tai dokumentai ir „Ripple” kortelė yra tikru kaupimo būdu.

Slapyvardis: Tadas

„Ripple” paketas  ir sukčiai

Nors praėjo ne vieneri metai nuo mokymo paketų su kriptovaliuta atsiradimo rinkoje, tokio tipo produktai kelia nemažai kontroversijų. Manoma, kad už neigiamų atsiliepimų slepiasi… nesąžininga konkurencija. Kuo pasižymi daug diskusijų keliantis produktas ir su kokiais atsiliepimais susiduria internete?

Nepaisant viso palankaus turinio, pagrinde Čekijos ir Vengrijos šalių portaluose kas kiek laiko pasirodo informacija, kad „Ripple” paketas gali būti apgaulė? Iš kur toks įsitikinimas apie produktą, semiantį vien pozityvius atsiliepimus verslumo portaluose? Priežasties ieškoma taip vadinamame galiniame kare, tai reiškia bandyme diskredituoti konkurenciją.

Juodasis PR beveik nuo pačių pradžių lydi „Ripple” paketą, tačiau labai įdomu, kad svetainės  su neigiamais atsiliepimais pasirodo vien tik… dviem arba trimis kalbomis, kas tarptautinio produkto atveju yra mažų mažiausiai keista. Didelio mąsto kampanija prieš „Ripple” paketą startavo čekų kalbos svetainėse, kur vienu momentu visa eilė galinių svetainių publikavo beveik identiškus, jokiais konkrečiais argumentais nepagrįstus pranešimus su antraštėmis „Ripple” paketas tai apgaulė”.

Svarbu suvokti, kad nepaisant pasirodančio neigiamo turinio, sunku jų pagrindu ištraukti išvadas, kuo remiasi tariama apgaulė. Turinys dažniausiai pats sau prieštarauja, sukaupęs „įrodymus” atsarginių nuotraukų pavidale arba rišant „Ripple” paketą su žinomomis apgavystėmis, neturint jokio supratimo, kad toks sąryšis neegzistuoja. Kalbos apie apgavystę gali būti tiesiog neigiamos konkurencijos kampanijos dalimi. Ypač įtartinai atrodo didėjantis turinio kiekis, kopijavimas keliose arba keliolikose galinių svetainių, reklamuojančių… žinomus brokerius.

Teoriškai įmanoma atsekti, kas atsakingas už domeną. Sukurti svetainę netikru vardu yra labai paprasta, kadangi domenus parduodančioms ir priegloba užsiimančioms įmonėms nebūtina privačių klientų duomenų patikra. Pasekmė? Begalė internetą užliejančio suklastoto turinio, kurio didelė dalis šalinama ne panaikinant svetainę, o… krentant „Google” reitingams. Taigi populiariausia paieškos sistema yra veiksmingesniu turinį tikrinančiu įrankiu nei įstatymai, tačiau net ir jis turi tam tikrus apribojimus – reitingų viršuje atsiradusias svetaines „Google” priima kaip „patikimas” (iš tiesų reitingų viršūnėje patekusios svetainės neturi būti patikimos, o vien praleisti melagingą turinį neutraliu) ir gali leisti vykdyti pačias griežčiausias neigiamas kampanijas, netiesiogiai nukreiptas į konkurenciją.

Apie „Ripple” paketą atsiliepiama kaip apie patikimą mokymų ir kriptovaliutos pradedantiesiems investuotojams šaltinį. Verta atsiminti, jog netikėti viskuo, kas rašoma internete.

Leave a comment