Ripple jeb XRP ir pasaulē trešā lielākā kriptovalūta. Finanšu iestādes un likviditātes nodrošinātāji parasti norēķinās par savām finansēm šajā digitālajā valūtā. Ripple ir vienīgā centralizētā kriptovalūta pasaulē, kas ir tieši saistīta ar banku kopienu. Tā kā tā ir vienīgā centralizētā kriptovalūta, ir daudz iemeslu, kāpēc tajā ieguldīt.

Ieguldīšana Ripple valūtā

Bankas un finanšu iestādes novērtē Ripple valūtu augstāk par jebkuru citu kriptovalūtu. Šīs lieliskās banku sadarbības priekšrocība ir to relatīvā nevēlēšanās mainīt krioptonaudas vadlīnijas visā pasaulē saistībā ar tās organizāciju un attiecībām ar šādām monetārajām iestādēm.

Ripple tirdzniecības protokols tiek izmantots dažādiem mērķiem, tostarp kriptovalūtas, fiat valūtas un informācijas pārsūtīšanai/saņemšanai. Šis protokols var pārvaldīt lielus darījumus visā pasaulē, un tam ir ļoti zemas maksas. Globālās kriptovalūtu biržas, piemēram, Gemini, Coinbase un Binance, ļauj tirgot Ripple (XRP), kas nozīmē, ka ikviens investors var izvēlēties šo kriptovalūtu līdzīgi kā citi blokķēdes entuziasti.

Nav šaubu, ka Ripple turpinās augt arī turpmākajās dienās. To principā neietekmē un neietekmēs ārējā tirgus satricinājumi un cenu mainīgums. Tas, kas padara Ripple atšķirīgu no citām kriptovalūtām, ir fakts, ka šai valūtai ir milzīga tirgus kapitalizācija un darījumos ar to tiek izmantotas vienprātības virsgrāmatas. Atšķirībā no citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Litecoin utt., Ripple nodrošina arī ātru darījumu izpildi. Papildus šai priekšrocībai Ripple ir salīdzinoši zema darījumu maksa, kas padara to par ļoti noderīgu kriptovalūtu komerciālām vajadzībām.

Kriptovalūtas iegāde

Kriptovalūtu var iegādāties, piemēram, kriptovalūtu maiņas vietā vai biržā. Lai to iegādātos biržā, investoram ir jāizveido konts un jāuzglabā tokeni savam kontam piesaistītajā digitālajā makā. Var arī izmantot izglītības paketi ar kriptovalūtu.

E-monētas tiek glabātas tiešsaistes un mobilajos maciņos – tie ir tā saucamie “karstie maki”, t.i., tie ir pieslēgti tīklam. “Karstajā makā” uzkrātiem līdzekļiem ir viegli piekļūt, un darījumi, kuros tie tiek izmantoti, ir vienkāršoti, taču tam ir trūkumi – maksu var viegli uzlauzt, jo karstais maks pēc definīcijas ir pieslēgts tīklam. Nesenie iespiedējprogrammatūras uzbrukumi un iepriekšējās lielas akciju tirgus neveiksmes ir pietiekamas brīdinājuma zīmes jauniem lietotājiem. Tieši uzlaušanas riska dēļ karstajā makā ir ieteicams turēt tikai daļu savu tokenu, kas tiek izmantoti internetā vai reālajā pasaulē.

Lai gan karstajā makā nevajadzētu glabāt lielas summas, ir svarīgi izveidot rezerves kopiju maka atjaunošanas sadaļā, lai izvairītos no līdzekļu zaudēšanas kļūdas dēļ. Izmantojot privāto atslēgu, ikvienam vajadzētu būt iespējai viegli atjaunot sava maka sākotnējo stāvokli.

Ja valūta tiek glabāta bezsaistes ierīcē, to sauc par “auksto maku”. Tiem, kas meklē drošāko uzglabāšanas veidu, šis ir labākais risinājums, jo maks nav savienots ar tīklu. Aukstie maki ir vispiemērotākie arī ilgtermiņa investoriem, kuriem nav nepieciešama piekļuve savām monētām mēnešiem vai gadiem ilgi. Ja sekojat instrukcijām un veicat visus iespējamos piesardzības pasākumus (piemēram, neiedodat trešajām personām piekļuvi savam makam), aukstie maki ir drošākais kriptovalūtas uzglabāšanas veids.

Kā izvēlēties sev piemērotāko kriptovalūtas uzglabāšanas metodi? Jāņem vērā uzglabāšanas metodes ērtība, mobilitāte un drošība. Vislabākais risinājums ir glabāt nelielu summu tiešsaistē, savukārt visus pārējos līdzekļus – bezsaistes makā, kas pēc būtības sniedz drošāku uzglabāšanas iespēju. Tādējādi pirkumiem vai dienas tirdzniecībai (day trading) tiek izmantoti karstie maki, kuriem ērti piekļūt tiešsaistē, savukārt ilgtermiņa investīcijām un kriptovalūtas uzkrājumu glabāšanai – aukstie maki, kuros valūta tiek glabāta bezsaistes režīmā.

Pakete iesācējiem — Ripple pakete

Izglītības pakete ar kriptovalūtu ir komplekts, kas paredzēts iesācējiem investoriem, kuri vēlas sākt savu piedzīvojumu ar digitālajiem aktīviem. Šāda pakete sastāv no e-grāmatām, vebināriem un izglītojošiem materiāliem, kas ļauj apgūt pamatzināšanas par kriptovalūtām. Bet tas vel nav viss. Ripple paketē bez maksas saņemsiet arī izvēlētās kriptovalūtas vienības. Šādas monētas jeb tokeni tiks glabāti virtuālā maka privātajā kontā, kuram var piekļūt, iegādājoties apmācību. To nodrošina speciāla karte ar kodu, uz kuras atrodas lietotājvārds un parole šim kontam. Tāpēc paketes ar kriptovalūtu ir lieliska iespēja iesācējiem, jo tās nodrošina izglītojošus materiālus un drošu kriptovalūtu uzglabāšanas veidu.

Mācīšanās un ieguldīšana – Ripple pakete

Ripple pakete ir inovatīvs mācību materiālu komplekts. Lai gan šāda veida produkti kļūst arvien populārāki un piedāvā daudzu veidu kriptovalūtas, Ripple ir guvusi lielāko popularitāti iesācēju investoru vidū.

Ripple pakete ir efektīvs veids, kā apvienot teorijas apguvi ar praktisku ieguldīšanu.  Materiāli tiek īpaši atlasīti, lai savas zināšanas varētu pilnveidot pat cilvēki, kuri par kriptovalūtām iepriekš nav dzirdējuši. Papildus teorētiskajai daļai Ripple izglītības pakete ļauj apgūt praktiskas iemaņas kā investors ar saviem pirmajiem Ripple tokeniem.

Kā saņemt piekļuvi paketei? Viss, kas ir jādara, ir jāsazinās pa informatīvo tālruni un jāpasūta minētā izglītības pakete ar kriptovalūtu. Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pasta vēstuli, no kuras uzzināsiet, kā lejupielādēt izglītojošos materiālus, savukārt pa parasto pastu saņemsiet sūtījumu ar Ripple karti. Šī karte ir jāglabā drošā vietā. Neskatoties uz to, ka kriptovalūtas vienības iegūsiet bez maksas, par tām ir vērts rūpēties tā, it kā jūs rūpētos par zelta stieņiem vai banknotēm.

Vienkārša glabāšana – Ripple karte

Ripple karte ir dokuments, kas apliecina īpašumtiesības uz bezmaksas kriptovalūtas vienībām. Tā darbojas tāpat kā tradicionālās piekļuves kartes, kuras tiek reglamentētas tirgū. Tādējādi Ripple karte ir pilnībā likumīgs un drošs veids, kā uzglabāt kriptovalūtas. Tā satur lietotājvārdu un paroli, kas ļauj pieteikties tiešsaistes e-maka kontā, kurā tiek glabāta bezmaksas saņemtā kriptovalūta. Tādējādi jūs varat viegli piekļūt savai Ripple valūtai no jebkuras vietas pasaulē.

Pieteikšanās dati atrodas tikai uz fiziska dokumenta, kas pasargā jūs no hakeru uzbrukumiem, konta uzlaušanas un kriptovalūtu zādzībām. Lai palielinātu drošību, paslēpiet karti un izmantojiet to tikai tad, kad vēlaties pārsūtīt mūsu bezmaksas Ripple vienības. Saņemtās kriptovalūtas pārdošana ir tikpat vienkārša. Vienkārši piezvaniet uz informatīvo tālruni, informējiet par savu vēlmi pārdot valūtu un apstipriniet savus datus, nosaucot savu pieteikšanās paroli.

Ripple pakete tiek plaši uzskatīta par lielisku veidu, kur iesācēji investori var apgūt zināšanas par investīcijām kriptovalūtās. Katrā izglītības paketē ir iekļauta bezmaksas kriptovalūta un karte ar piekļuves kodu. Izmantojot Ripple izglītības paketi, jūs varat sākt savu piedzīvojumu ar investīcijām drošā un nedārgā veidā.

Leave a comment