Pakett Ripple ja klientide arvamused

Krüptovaluutaga koolituspaketid on populaarne koolituste ostmise vorm. Viimasel ajal on aga levinud arvamus, et selline investeerimise õppimise vorm on pettus. Kui palju on seal tõtt ja kui palju on konkursi tegusid?

Teadlik otsus

Inflatsioon on aeglane, kuid püsiv jõud, mis põhjustab aja jooksul asjade kallinemist, devalveerides sularahavarasid. Kui raha investeeritakse, kohandub see aja jooksul inflatsiooniga, muutes selle väärtuslikuks lihtsalt turul viibides.

Järjepidev, läbinägelik investor saab seada järjest paremaid rahalisi ja isiklikke eesmärke. Ükskõik, kas üritate säästa kodu, kolledži või lihtsalt uue kohvimasina jaoks, investeerimine ja rahaasjadel silma peal hoidmine õpetab teile väärtuslikke teadmisi eesmärkide seadmise kohta. Seda saab hõlpsasti rakendada ka muudes eluvaldkondades.

Investeerimine, mis põhineb uurimustel või õpitud teabel, võib olla väga kasulik. Hea on olla kursis ning investeerimine aitab olla kursis ja mõelda päevakajalistele sündmustele. Parim põhjus investeerimiseks? Mida varem raha investeeritakse, seda suuremad on arenguvõimalused. Tänane investeerimine annab rahale võimaluse liitintressi ära kasutada.

Raha investeerimine võib tuua käegakatsutavat kasu. Investeerimisega kaasneb muidugi alati risk. Kui investeerite aktsiaturule, saate oma raha jagada erinevatele aktsiatele, nii et kui üks langeb, võib teine ​​tõusta. Mida mitmekesisem on teie portfell, seda paremini olete kaitstud tõsiste languste eest.

Pakett Ripple- toote üksikasjad

Pakett Ripple kuulub krüptorahaga koolituspakettide gruppi. Nagu enamiku tasuta pakkumiste puhul, on ka krüptoraha koolitusega liitumine mõeldud selleks, et julgustada materjale ostma ja paista silma üha tihedama konkurentsi hulgas. Krüptorahaga õppepaketis saavad kliendid lisaks tavalistele kursustele, artiklitele, veebiseminaridele või analüüsidele ligipääsule nende käsutusse kindla väärtusega krüptoraha mündid. Tänu tasuta krüptovaluutale saavad nad kursusel omandatud teadmisi investeerimise kohta praktikas kasutada ja münte rahaks teha, kui peavad seda heaks investeerimisotsuseks.

Enamik krüptoraha investeerimispakette on suunatud algajatele investoritele, enamasti neile, kellele see oleks esimene investeering krüptovaluutasse. Koolitused on mõeldud investeerimisprotsessi, krüptosse investeerimise spetsiifika selgitamiseks, üksikute krüptovaluutade nullist analüüsimiseks. Põhitõdedele keskendumine on enamiku krüptoraha õppepakettide tunnus. Klassikoolituse või tasuta veebisisu puhul hoolivad kriitilised valuutaeksperdid sageli vähe või üldse mitte sellest, et nende analüüs oleks kättesaadav kõigile peale ekspertide.

ost ja kasutamine

Pakett Ripple on tüüpiline krüptoraha koolituspakettide esindaja. Pakutavad õppematerjalid on kvaliteetsed ja kirjeldavad põhjalikult Ripple krüptovaluutasse investeerimisega seotud küsimusi. Väärt fakt on see, et pärast Ripple Paketii tellimist toimetatakse see kohale kahel viisil – elektroonilise ja traditsioonilise posti teel. Kõik andmed koolitusplatvormile sisselogimise, koolitusmaterjalide kasutamise ja investeerimistundide alustamise kohta saadetakse e-posti teel tellimuse vormistamisel märgitud e-posti aadressile. Peale teate saamist saad pakutavaid kursusi ja muid õppematerjale vabalt ja piiranguteta kasutada.

Juurdepääsu tasuta Ripple krüptovaluuta müntidele saab omakorda pärast traditsioonilise postiga saadetud paki kättesaamist. Pakett sisaldab Ripple Kaarti andmetega, mis võimaldavad eelvaadata kogunenud krüptovaluuta väärtust ja juhiseid selle väljavõtmiseks. Ripple tokenseid hoitakse maaklerikontol, mida tuleb teha nende turvamiseks, kuni õpilane õpib investeerimise põhitõdesid. Krüptovaluuta kasutamise jaoks on vaja telefoni teel ühendust võtta – edasijõudnud investorid võivad seda pidada ebasoodsaks, kuid selline  vorm on algajatele tungivalt soovitatav. Sel viisil hallatav krüptoraha on turvaline ja samas saate selle endiselt igal ajal välja võtta, kartmata häkkerirünnakus raha kaotada. See tähendab, et see krüptovaluutade hoidmise meetod sobib ideaalselt inimestele, kes on just ostnud investeerimise põhitõdede materjale sisaldava koolituse.

Pakett Ripple ja arvamused netis

See toode on pälvinud nii klientide kui ka spetsialistide seas erinevaid arvamusi. Mõned neist võivad olla kirjutatud mõnevõrra kallutatud publiku poolt, kes pole kindlasti paketi ideest aru saanud. Teised võivad olla konkurentide tekitatud alusetu vihkamine. Siiski tuleb märkida, et enamik paketti proovinud inimestest on selle kohta väga headel arvamustel, mida näete allpool:

Sain õppematerjalid ja krüptovaluuta … võin õppimisega alustada

Nick: Lauri

•            Maakler saadab e-kirju hilinemisega, aga ma ei pea ise tegelema krüptohaldusega, nii et see meeldib mulle. Ripple ise sisenes tõusvale turule, nii et varsti müün selle kasumiga maha.

 Nick: Neeme

 •           Mul on ka paarisaja väärtuses krüptovaluutat ja sain ka Ripple kaardi, maakler rääkis ja pakkus veel täiendusi, aga otsustasin hetkel oodata ja vaadata, mis saab minu krüptost

Nick: Olle

 •           See ei ole nii uuenduslik lahendus, sest olen sarnaseid pakette juba näinud, kuid ei saa eitada nende tõhusust. Ostate e-raamatuid ja saate krüpto – kas keegi annab teile midagi rohkem?

Nick: Ott

 •           keegi ütleb, et stardipakett on pettus… Mõnes riigis on vautšerid, teises sertifikaadid, meil on juurdepääsukaardid ja see on tavaline asi, lugege ainult! Inimesed, kui loete kõike Internetis, on dokumendid, näiteks lainekaardid, tõeline salvestusviis.

 Nick: Matti

Pakett Ripple ja petised

Kuigi krüptorahaga koolituspakettide turule toomisest on möödas aastaid, tekitavad seda tüüpi tooted endiselt palju poleemikat. Siiski on väga võimalik, et negatiivsete arvamuste põhjuseks on … ebaaus konkurents. Mis iseloomustab seda väga vaieldavat toodet ja millist vastukaja see veebis on saanud?

Vaatamata kogu sellele soodsale sisule ilmub aeg-ajalt teavet, et Ripple’i pakett võib olla pettus – peamiselt Tšehhi ja Ungari veebisaitidel? Kust see usk  portaalides nii palju kiidusõnu koguva toote puhul tuleb? Põhjuseks võib olla nn telgitagune  sõda, s.o katse diskrediteerida konkurentsi.

Must PR on Pakett Ripplee saatnud peaaegu selle loomisest peale, kuid huvitaval kombel ilmuvad negatiivsete arvustustega lehed vaid … kahes-kolmes keeles, mis rahvusvahelise toote puhul on vähemalt kummaline. Tšehhikeelses Internetis sai alguse ulatuslik kampaania Ripplei paketi vastu, kus ühel hetkel avaldasid mitmed taustasaidid peaaegu identseid, toetamata postitusi pealkirjaga “Ripple on pettus”.

Oluline on mõista, et vaatamata veebis ilmuvale negatiivsele sisule on raske järeldada, milles väidetav kelmus täpselt seisneb. Sisu on sageli üksteisega vastuolus, tsiteerides fotosid kui “tõendeid” või seostades Ripple Paketi teadaolevate petuskeemidega, hoolimata sellest, et puuduvad viited sellise seose olemasolule. Kuuldused pettusest võivad olla lihtsalt osa negatiivsest konkurentsikampaaniast. Mitmekordselt paljundatud sisu, mis on kopeeritud mõnele või isegi tosinale taustalehele, kus reklaamitakse… tuntud maaklereid, tundub eriti kahtlane.

Kui teoreetiliselt on võimalik jälgida, kellele antud domeen kuulub, siis võltsnime all lehte üles seadmine on ülimalt lihtne, kuna domeenimüügi- ja hostimisfirmad ei nõua eraklientidelt andmete kontrollimist. Mõju? Internetti ujutab tohutu võltssisu, millest suurem osa ei eemaldata mitte lehe kustutamisega, vaid … langus Google’i edetabelis. Kõige populaarsem otsingumootor on seega seadustest tõhusam sisu kontrollimise tööriist, kuid isegi sellel on oma piirangud – kõrgel kohal olevad lehed ja seetõttu Google’i silmis “usaldusväärsed” (selleks, et olla kõrge asetusega leht, ei pea olema tõeliselt usaldusväärne, vaid võib esitada ainult valeneutraalset sisu) võivad endale lubada isegi väga teravaid negatiivseid kampaaniaid, mis on vaikimisi suunatud konkurendile. Ripple-l on endiselt algajate investorite jaoks usaldusväärse koolitus- ja krüptovaluutaallika maine, olenemata sellest, mida konkurents teeb. Tasub meeles pidada, et kõike, mida veebist loetakse, ei tasu uskuda.

Leave a comment