Izglītības paketes ar kriptovalūtu ir populārs apmācību iegādes veids. Tomēr pēdējā laikā izskan viedokļi, ka šāda veida apmācība par ieguldījumiem ir krāpniecība. Cik tur ir patiesības un cik daudz konkurences darbības?

Apzināti lēmumi

Inflācija ir lēns, bet stabils spēks, kura dēļ ar laiku lietas maksā vairāk, devalvējot naudas līdzekļu vērtību. Tikmēr ieguldīta nauda laika gaitā pielāgojas inflācijai, tādējādi tā kļūst vērtīgāka, vienkārši pastāvot tirgū.

Mērķtiecīgs, vērīgs investors var izvirzīt arvien labākus finansiālus un personīgus mērķus. Neatkarīgi no tā, vai viņš mēģina ietaupīt mājoklim, studijām vai vienkārši jaunam kafijas automātam, investējot un sekojot līdzi savām finansēm, viņš iegūs vērtīgas zināšanas par mērķu izvirzīšanu. To var viegli pielietot arī citās dzīves jomās.

Ieguldījumi, kas balstīti uz pētījumiem vai apmācības procesā iegūtu informāciju, var būt ārkārtīgi izdevīgi. Ir labi būt informētam, bet ieguldīšana palīdz turēt roku uz pulsa un domāt par aktuāliem notikumiem. Labākais iemesls ieguldīt? Jo agrāk nauda tiek ieguldīta, jo lielākas ir attīstības iespējas. Ieguldījumi šodien dod naudai iespēju izmantot saliktos procentus.

Naudas ieguldīšana var dot taustāmus ieguvumus. Protams, ieguldīšana vienmēr ir saistīta ar risku. Ieguldot naudu biržā, var sadalīt savus ieguldījumus dažādās akcijās, tādējādi, ja vienas akcijas cenas krītas, otras vērtība var pieaugt. Jo daudzveidīgāks ir portfelis, jo labāka ir aizsardzība pret nopietnu lejupslīdi.

Ripple pakete – produkta raksturojums

Ripple pakete pieder pie izglītības paketēm ar kriptovalūtu. Tāpat kā lielākajai daļai bezmaksas piedāvājumu, pievienošanās kriptovalūtas apmācībai ir paredzēta tam, lai veicinātu materiālu iegādi un izceltos arvien bagātīgākas konkurences vidū. Izglītības paketē ar kriptovalūtu – papildus piekļuvei tipiskiem kursiem, rakstiem, vebināriem vai analīzēm – klienti saņem noteiktas vērtības kriptovalūtas vienības. Pateicoties bezmaksas kriptovalūtai, viņi var izmantot praksē apgūtās zināšanas par investīcijām un izmaksāt tokenus brīdī, kad viņi uzskata to par labu ieguldījumu.

Lielākā daļa investīciju pakešu ar kriptovalūtu ir paredzētas iesācējiem investoriem un visbiežāk tiem, kuriem tas būtu pirmais ieguldījums kriptovalūtā. Izglītības apmācības ir paredzētas, lai izskaidrotu investīciju procesu, investīciju kriptovalūtā raksturojumu, analizētu atsevišķas kriptovalūtas no nulles. Koncentrēšanās uz pamatiem raksturo lielāko daļu no izglītības paketēm ar kriptovalūtu. Klātienes kursos vai bezmaksas tiešsaistes materiālos kriptovalūtu eksperti reti kad vai vispār nerūpējas par to, lai viņu analīzes būtu saprotamas ikvienam, ne tikai citiem ekspertiem.


Iegāde un lietošana

Ripple pakete ir tipiska izglītības pakete ar kriptovalūtu. Nodrošinātie mācību materiāli ir kvalitatīvi un detalizēti apraksta problēmas, kas saistītas ar investīcijām Ripple kriptovalūtā. Interesants fakts ir tas, ka pēc Ripple paketes pasūtīšanas tā tiek piegādāta divos veidos – pa elektronisko un parasto pastu. Visi nepieciešamie dati, lai pieteiktos apmācību platformā, lietotu mācību materiālus un uzsāktu nodarbības par ieguldījumiem, tiek nosūtīti pa e-pastu uz pasūtījuma veikšanas brīdī norādīto e-pasta adresi. Pēc ziņas saņemšanas jūs varat brīvi un bez ierobežojumiem izmantot piedāvātos kursus un citus mācību materiālus.

Savukārt piekļuvi bezmaksas Ripple kriptovalūtas tokeniem saņemsiet pa tradicionālo pastu. Sūtījumā atradīsiet Ripple karti ar datiem, kas ļauj aplūkot uzkrātās kriptovalūtas vērtību, kā arī pamācību par to, kā to izmaksāt. Ripple tokeni tiek glabāti starpnieka kontā, tādējādi tie tiek aizsargāti, kamēr students apgūst ieguldījumu pamatus. Lai izmaksātu kritptovalūtu skaidrā naudā, ir jāsazinās pa tālruni – pieredzējušiem investoriem tas var šķist trūkums, taču šis kriptovalūtas uzglabāšanas veids ir ļoti ieteicams iesācējiem. Šādā veidā pārvaldītā kriptovalūta ir droša, un tajā pašā laikā to joprojām var izmaksāt jebkurā laikā, nebaidoties zaudēt līdzekļus hakeru uzbrukuma dēļ. Tas nozīmē, ka šī kriptovalūtu uzglabāšanas metode ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri tikko ir iegādājušies apmācību kursu ar izglītojošiem materiāliem par ieguldījumu pamatiem.

Ripple pakete un atsauksmes tīmeklī

Šis produkts ir saņēmis dažādas atsauksmes gan no klientiem, gan no profesionāļiem. Dažas no tām, iespējams, ir rakstījusi nedaudz tendencioza auditorija, kas noteikti nav izpratusi paketes būtību. Citas var būt ne ar ko nepamatots konkurentu radīts naids. Tomēr jāatzīmē, ka lielākajai daļai cilvēku, kas ir izmēģinājuši paketi, ir ļoti labas atsauksmes par to, piemēram:

• Starpnieks sūta e-pastus novēloti, bet man nav jānodarbojas ar kriptovalūtu pārvaldību, tāpēc man tas patīk. Ripple ienāca augšupejošā posmā, tāpēc drīzumā to pārdošu ar peļņu.

 Lietotājs: Ozoliņš

 • Man ir arī ripple valūta par dažiem simtiem un es saņēmu ripple sodu, starpnieks sazinājās un piedāvāja vēl dažus papildinājumus, bet es joprojām gaidu, kas būs ar manu kriptovalūtu

Lietotājs:  Jānis

 • šis risinājums nav tik inovatīvs, jo līdzīgas paketes jau esmu redzējis, taču to efektivitāti nevar noliegt. Nopirksi e-grāmatas un dabūsi kriptovalūtu – vai kādam ir labāks piedāvājums

Lietotājs: Edgars

 • kāds saka, ka starta pakete ir krāpniecība… Dažās valstīs ir taloni, citās ir sertifikāti, mums ir piekļuves kartes un tā ir normāla lieta, vienkārši izlasiet! cilvēki, ja palasīsiet internetā, tad uzzināsiet, ka dokumenti kā ripple kartes ir īsts uzglabāšanas veids.

 Lietotājs:  Māris

Ripple pakete un krāpnieki

Lai gan ir pagājuši gadi, kopš tirgū parādījās izglītības paketes ar kriptovalūtu, šāda veida produkti joprojām izraisa daudz domstarpību. Taču ļoti iespējams, ka negatīvas atsauksmes izplata… negodīga konkurence. Kas ir raksturīgs šim pretrunīgi vērtētajam produktam un kādas atsauksmes par to ir lasāmas internetā?

Neskatoties uz visām pozitīvajām atsauksmēm, ik pa laikam parādās informācija – galvenokārt Čehijas un Ungārijas tīmekļa vietnēs –, ka Ripple pakete varētu būt krāpniecība? Kā ir radušies šādi viedokļi par produktu, kas ir izpelnījis tik daudz uzslavu nozares portālos? Iemesls var būt t.s. nozares karš, t.i., mēģinājums sagraut konkurenta reputāciju.

Melnais PR pavada Ripple paketi gandrīz kopš tās pirmsākumiem, taču interesanti ir tas, ka lapas ar negatīvām atsauksmēm parādās tikai… divās vai trīs valodās, kas starptautiska produkta gadījumā ir samērā dīvaini. Plaša mēroga kampaņa pret Ripple paketi aizsākās čehu valodas tīmekļa vietnēs, kur vienā brīdī vairākās mājaslapās tika publicētas gandrīz identiskas, nepamatotas ziņas ar virsrakstiem “Ripple pakete ir krāpniecība”.

Ir svarīgi saprast, ka, neskatoties uz to, ka tiešsaistē parādās negatīvas atsauksmes, ir grūti precīzi secināt, kāpēc tā ir krāpniecība. Ziņas internetā bieži vien nonāk pretrunās, atsaucoties uz internetā krājuma fotoattēliem kā “pierādījumu” vai saistot Ripple paketi ar zināmiem krāpniecības gadījumiem, lai gan nav nekādu norāžu, ka šāda saistība vispār pastāv. Baumas par krāpšanu var būt tikai daļa no negatīvas konkurences kampaņas. Īpaši aizdomīgi šķiet pavairotais saturs, kas kopēts dažās vai padsmit vietnēs, kurās tiek reklamēti… labi zināmi brokeri.

Lai gan teorētiski ir iespējams izsekot, kam pieder konkrēts domēns, ir ļoti vienkārši izveidot lapu uz fiktīva vārda, jo domēna pārdošanas un mitināšanas uzņēmumi neveic privāto klientu datu pārbaudi. Efekts? Internetu pārpludina milzīgs viltus ziņu daudzums to vairākums tiek likvidēts, nevis ar vietnes likvidēšanu, bet ar Google reitinga kritumu. Tāpēc populārākā meklētājprogramma ir efektīvāks rīks satura pārbaudīšanai nekā likumdošana, taču pat tai ir savi ierobežojumi – lapas ar augstu reitingu, kuras līdz ar to ir “uzticamas” Google acīs (lai vietnes reitings būtu augsts, vietnei faktiski nav jābūt uzticamai, bet tā var publicēt viltus informāciju pamīšus ar neitrālām ziņām), var atļauties veikt pat ļoti spēcīgas negatīvas kampaņas, kas netieši vērstas pret konkuretniem.

Ripple paketei joprojām tiek novērtēta kā uzticams apmācību un kriptovalūtas avots iesācējiem investoriem neatkarīgi no konkurentu veiktajām darbībām. Ir vērts atcerēties, ka nevajag ticēt visam, kas atrodas tīmeklī.

Leave a comment