Ripple neboli XRP je třetí největší kryptoměnou na světě. Finanční instituce a poskytovatelé likvidity mají tendenci vypořádat své finance v této digitální měně. Ripple je jediná centralizovaná kryptoměna na světě, která je přímo propojena s bankovní komunitou. Jelikož se jedná o jedinou centralizovanou kryptoměnu, existuje mnoho důvodů, proč do ní investovat.

Investice do Ripple

Banky a finanční instituce oceňují Ripple více než jakoukoli jinou kryptoměnu. Výhodou tohoto neobvyklého partnerství s bankami je jejich relativní neochota měnit směrnice pro kryptoměny po celém světě kvůli jejich organizaci a spojení s takovými peněžními institucemi.

Transakční protokol Ripple se používá pro různé účely, včetně přenosu/přijímání kryptoměn, fiat měn a informací. Tento protokol dokáže spravovat velké transakce po celém světě a přichází s velmi nízkými poplatky. Globální burzy kryptoměn, jako jsou Gemini, Coinbase a Binance, vám umožňují obchodovat Ripple (XRP), což znamená, že tuto kryptoměnu může využít každý investor spolu s dalšími nadšenci do blockchainu.

Není pochyb o tom, že Ripple v příštích dnech poroste. Nesouvisí a nebude zásadně souviset s vnějšími tržními šoky a volatilitou cen. To, co dělá Ripple výjimku mezi ostatními kryptoměnami, je to, že má obrovskou tržní kapitalizaci a pokud jde o transakce, používá konsensuální účetní knihy. Na rozdíl od jiných kryptoměn, jako je bitcoin, litecoin atd., má Ripple také rychlé transakční časy. Kromě této výhody má Ripple relativně nízký transakční poplatek, což z něj dělá velmi užitečnou kryptoměnu pro obchodní účely.

Nákup kryptoměny

Kryptoměnu lze zakoupit mimo jiné u makléře kryptoměn nebo na burze. Nákup na burze znamená, že si investor musí vytvořit účet a uložit tokeny do své digitální peněženky spojené s účtem. Lze také využít vzdělávacího balíčku kryptoměn.

Elektronické peníze jsou drženy v online peněženkách a mobilních peněženkách – jedná se o „horké“ peněženky, což znamená, že jsou připojeny k síti. Je snadné přistupovat k finančním prostředkům na „hot wallet“ a transakce pomocí nich jsou zjednodušené, ale ne bez nevýhod: mohou být snadno hacknuty, protože horká peněženka je podle definice připojena k síti. Nedávné ransomwarové útoky a předchozí fiaska velkých burz by měly být dostatečným varovným signálem pro nové uživatele. Právě kvůli riziku hacknutí je dobré ponechat si jen část vašich tokenů obchodovaných online nebo v reálném světě na horké peněžence.

I když byste ve své horké peněžence neměli uchovávat velké částky, je důležité zálohovat v sekci obnovení stavu peněženky, abyste se vyhnuli ztrátě prostředků v důsledku chyby. S privátním klíčem by měl být každý schopen bezproblémově obnovit svou peněženku do původního stavu.

Když svou měnu uložíte do zařízení, které je zcela offline, nazývá se to „studená peněženka“. Pro ty, kteří hledají nejbezpečnější formu úložiště, je to nejlepší řešení, protože taková peněženka není připojena k síti. Cold peněženky jsou také nejvhodnější pro dlouhodobé investory, kteří nepotřebují přístup ke svým coinům po mnoho měsíců či let. Pokud se budete řídit pokyny a učiníte všechna možná opatření (například neumožníte cizím lidem přístup k vaší peněžence), jsou studené peněženky nejbezpečnější formou úložiště kryptoměn.

Jak si vyberete ten správný způsob ukládání kryptoměn pro vás? Měli byste zvážit pohodlí úložiště, mobilitu a zabezpečení. Nejlepší možností je ponechat malou částku online a zbytek finančních prostředků v offline peněžence, což je ze své podstaty bezpečnější možnost úložiště. Takže pro nakupování nebo denní obchodování používejte horké peněženky, které jsou snadno dostupné online, zatímco pro dlouhodobé investice a ukládání úspor v kryptoměně používejte studené peněženky, které drží měnu offline.

Balíček pro začátečníky – Balíček Ripple

Vzdělávací balíček kryptoměny je sada určená pro začátečníky, kteří chtějí začít své dobrodružství s digitálními aktivy. Takový balíček se skládá z e-knih, webinářů a vzdělávacích materiálů, které vám umožní získat základní znalosti o kryptoměnách. Tím to však nekončí. V balíčku Ripple navíc získáme bonusové jednotky zvolené kryptoměny zcela zdarma. Takové mince nebo tokeny budou uloženy na účtu soukromé virtuální peněženky, ke kterému získáme přístup zakoupením školení. To zajišťuje speciální karta s kódem, na kterém bude přihlašovací jméno a heslo k výše uvedenému účtu. Kryptoměnové balíčky jsou proto skvělou volbou pro začátečníky, protože poskytují vzdělávací materiály a bezpečný způsob, jak kryptoměny ukládat.

 

Učení a investování – Balíček Ripple

Balíček Ripple je inovativní sada školicích materiálů. Přestože jsou produkty tohoto typu stále oblíbenější a nabízejí mnoho druhů kryptoměn, mezi začínajícími investory je nejoblíbenější Ripple.

Balíček Ripple je efektivní způsob, jak spojit teorii učení s praktickým investováním. Materiály jsou speciálně vybírány tak, aby své znalosti mohli rozvíjet i lidé, kteří o kryptoměnách dosud neslyšeli. Kromě teoretické části vám Balíček Ripple Education umožní prakticky se vycvičit jako investor s vašimi prvními žetony Ripple.

Jak získat přístup k balíčku? Nezbývá nám, než se telefonicky spojit s horkou linkou a objednat si zmíněný balíček kryptoměnového vzdělávání. Po zadání objednávky obdržíme potvrzovací e-mail, ze kterého se dozvíme, jak stáhnout vzdělávací materiály, a také klasickou poštou obdržíme balíček, který bude obsahovat mimo jiné Ripple Card. Tato karta by měla být uložena na bezpečném místě. Navzdory tomu, že jednotky kryptoměny získáváme zdarma, stojí za to se o ně starat tak, jako bychom se starali o zlaté slitky nebo bankovky.

Jednoduché úložiště – Ripple karta

Ripple karta je dokument, který potvrzuje vlastnictví bonusových jednotek kryptoměny. Funguje obdobně jako tradiční přístupové karty, které podléhají regulacím souvisejícím s obchodováním. Díky tomu je Ripple Card plně legální a bezpečný způsob ukládání kryptoměny. Obsahuje přihlašovací jméno a heslo pro přihlášení do vašeho online účtu elektronické peněženky, kde je uložena kryptoměna, kterou jste obdrželi v rámci bonusu zdarma. Tímto způsobem můžeme snadno přistupovat k našemu Ripple odkudkoli na světě.

Požadované přihlašovací údaje existují pouze na fyzickém dokumentu, který nás chrání před útokem hackerů, nabouráním se do účtu a krádeží kryptoměny. Abychom zajistili naši bezpečnost, stačí naši kartu dobře schovat a sáhnout po ní pouze tehdy, když chceme převést naše volné jednotky Ripple. Obchodování s přijatou kryptoměnou je stejně snadné. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat horkou linku a informovat ji o svém přání prodávat a potvrdit své údaje zadáním přihlašovacího hesla.

Balíček Ripple má pověst skvělého způsobu, jak zajistit, aby začínající investoři měli správné znalosti o investování do kryptoměn. Každý vzdělávací balíček obsahuje bezplatnou kryptoměnu a kartu s přístupovým kódem. S Balíčkem Ripple Education můžeme začít naše investiční dobrodružství bezpečným a dostupným způsobem.

Leave a comment